Cicatridina globulki

Cicatridina globulki -informacje na temat produktu. Zauważmy jak mało wiemy na temat Cicatridina globulki. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człeku powinien poprawić zdrowie.

Cicatridina globulki działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cicatridina globulki – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cicatridina globulki opis

Opakowanie: globulki dopochwowe 10 sztuk po 2gWskazania: Poporodzie, po kolposkopii, po konizacji, po zabiegach chirurgicznych, pochemio- i radioterapii, przy suchości pochwy i dyspareunii. przyspiesza zabliźnianie się ran w pochwie przywraca naturalny proces gojenia odbudowuje błonę śluzową pochwy w procesach atrofii i dystrofii łagodzi takie objawy, jak: uczucie napięcia i suchości pochwy, świąd, pieczenie, bóle przy współżyciu płciowym – już w pierwszym tygodniu leczenia Schorzenia: Postępowanie przed i pooperacyjne w obrębie pochwySkład: Sól sodowa kwasu hialuronowego 5 mg, Centella Asiatica – ekstraktolejowy 60 mg, wyciąg olejowy z nagietka, wyciąg olejowy z aloesu 60mg, ekstrakt olejowy z drzewa herbacianego 2 mg, glicerydypółsyntetyczne, BHT, iozpropyl paraben, izobutyl paraben, butyl paraben.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Cicatridina globulki, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz