Cicatridina krem

Cicatridina krem . Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Cicatridina krem. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to popularny środek, który człeku może poprawić zdrowie.

Cicatridina krem opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cicatridina krem własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cicatridina krem informacje

Opakowanie: krem 30gOpis: Cicatridina® w kremie zawiera kwas hialuronowy, który spełnia ważną funkcję we wszystkich stadiach gojenia ranyRegeneracja nabłonka. Leczenie ran powierzchniowych i głębokich różnego pochodzenia:• rany chirurgiczne• rany szarpane• otarcia• odparzenia• odleżyny i wrzodyCicatridina® – krem – przyspiesza zabliźnianie się ran – wspomaga odbudowę nabłonka- przywraca naturalny proces gojeniaKwas hialuronowy ma wpływ na: : tworzenie się skrzepów (3-10 x szybciej) zwiększenie aktywnościfagocytarnej ruchliwość i rozmnażanie się fibroblastów (2-3 x szybciej)Stosowanie: Do użytku zewnętrznego. Nanieść 2-3 razy dziennie na miejsca zmienionechorobowo i lekko wmasować. Jeśli to konieczne przykryć gazą. Skład: Sól sodowa kwasu hialuronowego, woda, olej wazelinowy, alkoholcetylowo-stearylowy, olej migdałowy ze słodkich migdałów, eterstearylowy polioksyetylenoglikolu (2), eter stearylowypolioksyetylenoglikolu (21), gliceryna, sorbitol 70%, olej silikonowy,diglukonian chlorheksydyny 20%, imidazolidynylomocznik, izopropylparaben, izobutyl paraben, butyl paraben, sól disodowa kwasuetylenodiaminotetraoctowego, BHTWskazania: Jako środek wspomagający leczenie ran powierzchownych i głębokichróżnego pochodzenia (otarcia, rany szarpane, odparzenia, ranychirurgiczne, odleżyny i wrzody).Środki ostrożności: Zaleca się staranne oczyszczenie rany przed każdym zastosowaniem preparatu.Interakcje: Nie stwierdzono interakcji pomiędzy Cicatridina® krem a antybiotykami lub innymi lekami stosowanymi miejscowo.Wskazówki: Długotrwałe stosowanie preparatu może wywołać reakcję nadwrażliwości; wtakim przypadku zaleca się przerwanie leczenia i skonsultowanie się zlekarzem celem zalecenia odpowiedniego leczenia. Chronić przed dziećmi.Nie połykać. Unikać kontaktu z oczami.Sposób użycia: Nanieść 2-3 razy dziennie na miejsca zmienione chorobowo i lekko wmasować. Jeśli to konieczne przykryć gazą.Uwaga: Preparat do użytku zewnętrznego. Preparatu nie należy stosować poupływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Przechowywaćopakowanie szczelnie zamknięte, chronić przed światłem i wysokątemperaturą.Przeciwwskazania: Stwierdzona nadwrażliwość na jeden ze składników.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Cicatridina krem, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz