Claritine active

Claritine active - cechy i działanie. Zobaczmy jak mało wiemy na temat Claritine active. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to produkt, który wielu musi pomóc.

Claritine active działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Claritine active – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Claritine active własności

  SkładJedna tabletka zawiera 5 mg Loratadinum (loratadyny) i 120 mg Pseudoephedrini sulfas (pseudoefedryny siarczanu) oraz substancje pomocnicze, m.in. laktozę jednowodną i cukier granulowany.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość lub idiosynkrazja na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą lub na leki adrenomimetyczne. Ze względu na zawartość pseudoefedryny w produkcie Claritine Active, jest on przeciwwskazany u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy, oraz w ciągu 14 dni po zakończeniu leczenia tymi lekami jak również u pacjentów z: jaskrą z wąskim kątem przesączania, zatrzymaniem moczu, chorobami układu sercowo-naczyniowego, takimi jak: choroba niedokrwienna serca, tachyarytmia, ciężkie nadciśnienie tętnicze, nadczynnością tarczycy, udarem krwotocznym w wywiadzie lub z innymi czynnikami ryzyka udaru krwotocznego, które może być zwiększone po zastosowaniu leku zwężającego naczynia krwionośne mającego aktywność alfa-mimetyczną w skojarzeniu z innymi lekami zwężającymi naczynia krwionośne, takimi jak bromokryptyna, pergolid, lizuryd, kabergolina, ergotamina, dihydroergotamina lub lekami zmniejszającymi przekrwienie błony śluzowej, podawanymi doustnie lub do nosa (fenylopropanolamina, fenylefryna, efedryna, itd.). Lek jest przeciwwskazany u pacjentów mających trudności w połykaniu tabletek, u pacjentów ze stwierdzonym zwężeniem górnego odcinka przewodu pokarmowego lub nieprawidłową perystaltyką przełyku. Nie stosować leku u kobiet w ciąży.  WskazaniaClaritine Active – objawowe leczenie sezonowego, alergicznego nieżytu nosa związanego z przekrwieniem błony śluzowej nosa.
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Claritine active, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz