Climea forte

Climea forte - cechy i działanie. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Climea forte. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to produkt, który niejdenemu powinien pomóc.

Climea forte działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Climea forte – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Climea forte działanie

  ZastosowanieClimea Forte to preparat przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Climea Forte jest źródłem specjalnie dobranych składników, które pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia w okresie klimakterium. Podwójna dawka izoflawonów sojowych skutecznie minimalizuje wszystkie podstawowe objawy menopauzy. Dzięki zwiększonej zawartości wapnia oraz witaminie D3 Climea forte pozwala utrzymać prawidłową strukturę i gęstość kości. Wzbogacony skład poprawia wygląd skóry, a także łagodzi objawy zmęczenia i drażliwości związanej z klimakterium.Izoflawony sojowe łagodzą wszystkie podstawowe objawy menopauzy.Wapń utrzymuje prawidłową strukturę kości.Witamina E zwana „witaminą młodości”, chroni przed spadkiem elastyczności skóry.Witamina D3 odpowiada za przyswajanie przez organizm wapnia i fosforu.Witamina B6 wspomaga organizm w stanach zwiększonej podatności na stres i nerwowość.Kwas foliowy łagodzi objawy zmęczenia.Climea forte to tylko jedna tabletka dziennie by zapomnieć o objawach menopauzy.  DawkowanieDorośli: 1 tabletkę na dobę.  Skład 1 tabletka Climea forteIzoflawony z nasion soi60 mgWapń400 mg (50%)Witamina D35 µg (100%)Witamina B61,4 mg (100%)Witamina E12 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (100%)Kwas foliowy200 µg (100%)
Wszystko to powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Climea forte, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz