Clotrimazolum

Clotrimazolum - strona z informacjami o produkcie. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Clotrimazolum. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - oczywiście to produkt, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Clotrimazolum własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Clotrimazolum – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Clotrimazolum własności

  SkładClotrimazolum 1g Vehiculum ad 100,00 g  DawkowanieLek do stosowania na skórę. Preparat nakładać 2-3 razy dziennie na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry. Po ustąpieniu ostrych objawów choroby preparat stosować jeszcze przez okres co najmniej miesiąca.  WskazaniaLek stosuje się w grzybiczym zapaleniu skóry spowodowanym zakażeniami dermatofitami, pleśniakami, grzybami dimorficznymi, w zakażeniach drożdżakowych skóry i błony śluzowej (kandydoza) oraz w łupieżu pstrym.  DziałanieCharakteryzuje się szerokim spektrum działania, hamując rozwój większości patogennych grzybów powodujących zakażenia skórne u ludzi. W małych stężeniach działa fungistatycznie, w dużych – grzybobójczo.Klotrymazol hamuje proces biosyntezy ergosterolu, który jest niezbędny do budowy błony komórkowej grzybów. Powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu błony i zwiększenie jej przepuszczalności. W konsekwencji następuje uszkodzenie składników komórki grzybiczej i jej rozpad.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Clotrimazolum, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz