Corega tabs bio

Corega tabs bio - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak mało wiemy w temacie Corega tabs bio. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to produkt, który człeku powinien pomóc.

Corega tabs bio własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Corega tabs bio – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Corega tabs bio działanie

Postać: Tabletki – 136 sztuk.Opis: COREGA TABS to tabletki do czyszczenia protez zębowych zbioformułą. Zapewniają bezpieczną i efektywną pielęgnację protezyzębowej. Składnik zmniejszający napięcie powierzchniowe oraz aktywnytlen pozwalają środkom czyszczącym i enzymom rozkładającym płytkęnazębną dotrzeć do najbardziej niedostępnych części protezy. Korzyści stosowania tabletek COREGATABS BIO FORMULA: skuteczne czyszczenie nawet najbardziej niedostępnychmiejsc protezy, działanie antybakteryjne, chroni dziąsła przedinfekcją, zapobiega przykremu zapachowi z ust, uczucie świeżości iczystości.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Corega tabs bio, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz