Cravisol płyn

Cravisol płyn o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak mało wiemy w temacie Cravisol płyn. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który wielu może pomóc.

Cravisol płyn działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Cravisol płyn – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Cravisol płyn opis

  UwagaDawka jednorazowa preparatu (5 ml) zawiera ok. 2,3g etanolu. Preparat znacznie przedawkowany może osłabiać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi, obsługę maszyn będących w ruchu, a także sprawność psychoruchową oraz może powodować szkodliwe działanie przy uszkodzeniu wątroby, alkoholizmie, padaczce, uszkodzeniach mózgu, przy chorobach umysłowych. Stosowanie preparatu zgodnie z zaleconym dawkowaniem nie powoduje u dorosłego człowieka przekroczenia poziomu fizjologicznego alkoholu we krwi tj. 0,2‰. Nie należy podawać preparatu dzieciom do lat 6.  StosowanieJeżeli lekarz nie zaleci inaczej, przyjmować 4 razy dziennie po 5 ml preparatu w niewielkiej ilości płynu, korzystnie soku owocowego. Zaleca się przyjmowanie preparatu systematycznie przynajmniej przez 3 tygodnie.  WskazaniaPomocniczo w niewydolności wieńcowo-krążeniowej i miażdżycyPomocniczo w schorzeniach serca spowodowanych:- osłabieniem kurczliwości mięśnia sercowego,- zmianami miażdżycowymi, zwłaszcza naczyń wieńcowych,- nadciśnieniem tętniczym,- ogólną niewydolnością krążenia obwodowego.  DziałanieCRAVISOL płynłagodnie zwiększające siłę skurczu mięśnia sercowego,zwiększające przepływ krwi w naczyniach wieńcowych i mięśniu sercowym,tonizujące krążenie wieńcowe,uspokajające.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej na temat produktu Cravisol płyn, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz