Czopki glicerolowe

Czopki glicerolowe - prawie wszystko na ten temat. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Czopki glicerolowe. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście to popularny środek, który wielu powinien naprawić zdrowie.

Czopki glicerolowe własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Czopki glicerolowe – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Czopki glicerolowe własności

Wskazania do stosowaniaW zaparciach, jako środek łagodnie przeczyszczający, przeznaczony do stosowania u dzieci. PrzeciwwskazaniaNie stosować w chorobach nowotworowych odbytnicy, przy ostrej niewydolności nerek,zapaleniu wyrostka robaczkowego i innych stanach zapalnych w obrębie jamy brzusznej. Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania:Stosować doraźnie. Nie stosować przez dłuższy okres czasu oraz w przypadku,gdy mimo podania czopka u dziecka utrzymuje się zaparcie, należy wtedy skonsultować się z lekarzem. InterakcjeBrak danych dotyczących interakcji preparatu. Stosowanie leku podczas ciąży i karmienia piersiąPrzed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszynProdukt nie wpływa na sprawność psychofizyczną. Droga podania i sposób stosowaniaU dzieci poniżej 1 roku życia czopki należy stosować po konsultacji z lekarzem.Dzieci w wieku 1-3 lat: stosować doodbytniczo, na noc jednorazowo 1 czopka krojonego wzdłuż.Dzieci w wieku 3-6 lat: jednorazowo 1 do 2 czopków, na noc. Efekt przeczyszczający następuje po 15-60 minutach od zastosowania.Przed zastosowaniem czopek należy wyjąć z opakowania polietylenowego. PrzedawkowanieDotychczas nie odnotowano przypadków wystąpienia i skutków przedawkowania. Działania niepożądanePo zastosowaniu leku, odnotowano rzadko występujące podrażnienie błony śluzowej odbytnicy, spowodowane nadwrażliwością na składniki leku.Należy w takim przypadku zaprzestać stosowania leku. W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych, należy powiadomić o nich lekarza. PrzechowywanieLek należy przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25oC, przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Czopki należy przechowywać w kartoniku, z uwagi na brak oznakowania opakowań polietylenowych.Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. SkładGlyceroli suppositoria. 
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w temacie produktu Czopki glicerolowe, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz