Depribon

Depribon - jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Depribon. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to produkt, który każdemu może pomóc.

Depribon informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Depribon – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Depribon informacje

OpisPreparat ziołowy stosowany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki ułatwiające utrzymanie dobrego samopoczucia, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. OstrzeżeniaPodczas stosowania preparatu należy unikać silnego naświetlania promieniami UV, np. opalania. W przypadku wystąpienia zaczerwienienia miejsc skóry eksponowanej na światło należy przerwać stosowanie preparatu.Pacjenci przyjmujący równocześnie inne leki powinni zasięgnąć porady lekarza. Substancje zawarte w wyciągu z dziurawca mogą prowadzić do osłabienia działania równocześnie stosowanych leków przeciwzakrzepowych, cyklosporyny, teofiliny, digoksyny oraz środków przeciwwirusowych podatnych na interakcje, jak indinawir.PrzeciwwskazaniaNie zaleca się stosowania preparatu u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu.DawkowanieSpożywać 1 kapsułkę dziennie rano. Okresowo można zwiększyć ilość przyjmowanego preparatu do 2 kapsułek dziennie.Skład 1 kapsułka: Ekstrakt z ziela Dziurawca 150mg, ekstrakt z korzenia Żeń-szenia 50mg (27-30% ginsenozydów).
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Depribon, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz