Depulol żel

Depulol żel . Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Depulol żel. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to popularny środek, który każdemu może pomóc.

Depulol żel opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Depulol żel – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Depulol żel opis

Postać: Tuba – 20 g. Skład:Rosmarini oleum 5,00 gEucalypti oleum 5,00 gBalsamum peruvianum 6,00 gVehiculum ad 100,00 g.Działanie:Skojarzone działanie olejków eterycznych i balsamu peruwiańskiego powoduje zmniejszenie przekrwienia górnych dróg oddechowych, ułatwia oddychanie oraz odkrztuszanie w przypadku zalegania wydzieliny w drogach oddechowych.Wskazania:Pomocniczo w chorobach z przeziębienia, katarze, zapaleniu oskrzeli, grypie, anginie z towarzyszącymi im objawami kaszlu.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Depulol żel, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz