Dermopanten maść

Dermopanten maść - o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Dermopanten maść. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to popularny środek, który każdemu może pomóc.

Dermopanten maść własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dermopanten maść – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dermopanten maść działanie

  Skład 1 g maści zawiera: substancja czynna: dexpanthenolum – 50 mgsubstancje pomocnicze: wazelina biała, wosk pszczeli biały, parafina ciekła, polisorbat 80, kompozycja zapachowa Nagietki Y66, woda oczyszczona.   Stosowanie Do stosowania miejscowego na skórę.W leczeniu powierzchownych ran należy nakładać produkt leczniczy raz lub kilka razy na dobę, w zależności od stanu miejscowego.W pielęgnacji brodawek sutkowych kobiet karmiących piersią należy nakładać na brodawki kompres z maści, przy czym należy umyć brodawki przed każdym karmieniem piersią.W pielęgnacji niemowląt należy nakładać produkt leczniczy przy każdej zmianie pieluchy, po wcześniejszym przemyciu wodą miejsc narażonych na odparzenia.  Uwaga Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.   Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.Przechowywać w suchym pomieszczeniu.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.  Przeciwwskazania Nie należy stosować produktu leczniczego Dermopanten:w razie uczulenia (nadwrażliwości) na deksopantenol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. W przypadku wystąpienia objawów nadwrażliwości, w tym skórnych odczynów uczuleniowych, należy przerwać stosowanie leku i skontaktować się z lekarzem,na duże, głębokie i wyraźnie zakażone rany. W takich przypadkach należy skontaktować się z lekarzem.  Wskazania DERMOPANTEN – leczenie powierzchownych ran, takich jak otarcia, skaleczenia, pęknięcia skóry, oparzenia, podrażnienia skóry (np. po nadmiernym nasłonecznieniu, radioterapii, naświetlaniu lampą kwarcową), niewielkie zapalenia skóry, owrzodzenia.Produkt leczniczy jest wskazany szczególnie w leczeniu skóry suchej.W pielęgnacji brodawek sutkowych w czasie karmienia piersią – zapobieganie i leczenie otarć oraz podrażnień brodawek sutkowych. W pielęgnacji niemowląt – zapobieganie i leczenie odparzeń oraz zapaleń skóry.obiegania i leczenia wyprzeń, zaczerwienienia, zapaleń skóry.  
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Dermopanten maść, który w rzeczywistości może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz