Diabetofort płyn

Diabetofort płyn . Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Diabetofort płyn. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Diabetofort płyn informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Diabetofort płyn – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Diabetofort płyn własności

Opakowanie: 100 gDziałanie:Preparat zawiera kompozycję wyciągów stosowanych tradycyjnie jako środki pobudzające wydzielanie moczu i stosowanych w leczeniu cukrzycy. Stosowanie preparatu powoduje łagodne obniżenie poziomu cukru we krwi. Działanie to tłumaczy się m.in. zaburzaniem wchłaniania węglowodanów przez wyciągi z owocni fasoli oraz liścia jeżyny.Wskazania:Pomocniczo w leczeniu cukrzycy insulinoniezależnej (typu 2). Profilaktycznie u osób z rodzinną predyspozycją do cukrzycy ( w tzw. cukrzycy utajonej) oraz u osób z tendencją do przypadkowej hiperglikemii (wzrost poziomu cukru po posiłkach).Przeciwwskazania:Nie należy stosować leku w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik leku. Leku Diabetofort nie należy stosować u dzieci, gdyż zawiera 60-70% obj. etanolu. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.Działania niepożądane:Jak każdy lek Diabetofort może powodować działania niepożądane. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych niewymienionych w tej ulotce należy poinformować o nich lekarza. Dotychczas nie stwierdzono działań niepożądanych przy zachowaniu zalecanego dawkowania i sposobu podawania.Dawkowanie:Dawkowanie: lek należy przyjmować – 60 kropli w małej ilości wody, 3 razy dziennie. Profilaktycznie 30 kropli w małej ilości wody, 3 razy dziennie. W razie przyjęcia większej dawki niż zalecana: objawy przedawkowania mogą być związane z zawartością etanolu w preparacie.Substancje czynne:Produkt złożony 
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Diabetofort płyn, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz