Dicoflor dla

Dicoflor dla opis i własności. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Dicoflor dla. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który niejdenemu musi pomóc.

Dicoflor dla opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dicoflor dla – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dicoflor dla własności

  SkładWartość odżywcza1 kapsułka zawiera:Białko 0,1 gWęglowodany przyswajalne 0,2 gTłuszcz całkowity 0,0 gWartość energetyczna 1,2 kcalLactobacillus rhamnosus GG 3 miliardy żywych bakteriiPreparat nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy, sacharozy oraz glutenu, może więc być stosowany u osób, które nie tolerują tych składników.  StosowanieKapsułkia. Kapsułkę połknąć i popić szklanką zimnego lub letniego płynu (woda, mleko).b. Kapsułkę można otworzyć, a następnie rozpuścić jej zawartość w zimnym lub letnim płynie    (woda, mleko lub preparat hipoalergiczny polecony przez lekarza).c. Zawartość kapsułki można również rozpuścić w ściągniętym mleku matki.Preparat należy spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.  DawkowaniePoleca się:- niemowlęta i dzieci do 3. roku życia – 1 kapsułka/saszetka dziennie.- dzieci powyżej 3. roku życia – 2 kapsułki/saszetki dziennie.  WskazaniaDicoflor 30 jest wskazany do stosowania w:zwiększonym ryzyku reakcji alergicznychwspomaganiu odpornościantybiotykoterapiiwzmożonym ryzyku powstawania i rozwoju biegunek  OpisLactobacillus rhamnosus GG zawarty w preparacie Dicoflor 30 to jeden z najlepiej udokumentowanych szczepów, który spełnia warunki idealnego probiotyku, ponieważ:jest wyodrębniony z organizmu człowiekaposiada kod taksonomiczny ATCC 53103jest stabilny genetycznie (brak możliwości występowania mutacji)jest zdolny do przeżycia w przewodzie pokarmowym gdyż:posiada zdolność kolonizacji jelitajest odporny na sok żołądkowy i sole żółciwykazuje dobrą przyczepność do komórek jelitakorzystnie wpływa na system immunologiczny człowiekaprodukuje substancje antagonistyczne w stosunku do bakterii patogennychcharakteryzuje się szybkim tempem wzrostuLactobacillus rhamnosus GG posiada potwierdzoną w badaniach zdolność kolonizacji jelit. Jest to szczególnie ważne w przypadku niemowląt do 6-9. miesiąca życia, u których bariera jelitowa nie jest jeszcze wystarczająco szczelna aby prawidłowo chronić przed alergenami a także innymi niekorzystnymi dla zdrowia czynnikami.Lactobacillus rhamnosus GG korzystnie modyfikuje florę bakteryjną, wspomagając prawidłową pracę jelit, zarówno w warunkach normalnych jak i w przypadku wystąpienia biegunki, czy innych dolegliwości związanych z zaburzeniem równowagi mikroflory jelitowej. W ten właśnie sposób Lactobacillus rhamnosus GG naturalnie wspomaga zdrowie i samopoczucie, a przy tym jest bezpieczny nawet dla najmłodszych.Lactobacillus rhamnosus GG korzystnie wpływa na stan jamy ustnej i zębów. Utrudnia innym bakteriom, a zwłaszcza bakteriom próchnicotwórczym Streptococcus mutans przyleganie do zębów i rozmnażanie się. Jest to szczególnie ważne u niemowląt, u których nie ma możliwości ich usuwania, np. poprzez codzienne mycie zębów.Szczep Lactobacillus rhamnosus GG naturalnie reguluje funkcje fizjologiczne organizmu.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Dicoflor dla, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz