Diprobase maść

Diprobase maść - prawie wszystko na ten temat. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Diprobase maść. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I tak jest - oczywiście to istotny środek, który niejdenemu może poprawić zdrowie.

Diprobase maść informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Diprobase maść – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Diprobase maść własności

Opakowanie: 50g Diprobase stosowany jest wspomagająco podczas kortykoterapii, alergicznych i zapalnych chorób skóry, a także w okresie remisji przewlekłych chorób skóry lub w ostrych stanach zapalnych skóry, gdy kortykoterapia nie jest już konieczna. Skład:Maść lub krem zawiera wazelinę białą i parafinę płynną.Działanie:Preparat działa nawilżająco i natłuszczająco oraz łagodzi dolegliwości w schorzeniach skóry poddawanych kortykoterapii.Wskazania:Wspomagająco podczas kortykoterapii, alergicznych i zapalnych chorób skóry, a także w okresie remisji przewlekłych chorób skóry lub w ostrych stanach zapalnych skóry, gdy kortykoterapia nie jest już konieczna.Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na składniki maści lub kremu.Dawkowanie:Cienką warstwę kremu lub maści nanosi się na skórę (tak często jak to jest konieczne) i delikatnie wciera.  
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Diprobase maść, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz