Dobry sen forte

Dobry sen forte - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Dobry sen forte. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - w istocie to popularny środek, który człeku musi pomóc.

Dobry sen forte opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dobry sen forte – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dobry sen forte opis

  Dawkowanie1-2 tabletki na ok. 1 godz. przed snem  DziałanieSuplement diety DOBRY SEN zawiera wyciąg z melisy lekarskiej i passiflory obniżają próg pobudliwości ośrodkowego układu nerwowego i dzięki temu ułatwiają zasypianie. Passiflora – łagodzi nadmierne pobudzenie nerwowe , działa rozkurczowo. Magnez – działa uspakajająco i przeciwstresowo. Witamina B6- działa odprężająco, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Uzupełnia dietę w składniki, które wspomagają naturalne zasypianie.suplement dietypełna synergia 4 składnikówchmiel, melisa, passiflora i magneztabletki łatwe do połykaniaułatwia zasypianienie uzależnia
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Dobry sen forte, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz