Dobry sen

Dobry sen - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Dobry sen. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to znany środek, który człeku musi pomóc.

Dobry sen informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dobry sen – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dobry sen własności

  Dawkowanie 1-2 tabletki na ok. 1 godz. przed snem   Działanie Suplement diety DOBRY SEN zawiera wyciąg z melisy lekarskiej i passiflory obniżają próg pobudliwości ośrodkowego układu nerwowego i dzięki temu ułatwiają zasypianie. Passiflora – łagodzi nadmierne pobudzenie nerwowe , działa rozkurczowo. Magnez – działa uspakajająco i przeciwstresowo. Witamina B6- działa odprężająco, ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego. Uzupełnia dietę w składniki, które wspomagają naturalne zasypianie. suplement dietytabletki łatwe do połykaniaułatwia zasypianienie uzależnia  
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Dobry sen, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz