Domowa apteczka ginkgo

Domowa apteczka ginkgo - dane na temat właściwości i opis produktu. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Domowa apteczka ginkgo. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to produkt, który człeku musi naprawić zdrowie.

Domowa apteczka ginkgo własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Domowa apteczka ginkgo – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Domowa apteczka ginkgo opis

  SkładGinkgo Biloba 60mg (wyciąg z liści miłorzębu japońskiego standaryzowany na 24% ginkgoflawonoglikozydów i 6% laktonów terpenowych).  Sposób użyciaOsoby dorosłe: 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody. Po okresie 4-6 tygodni spożywać 1 tabletka dziennie, jak wyżej. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne.  PrzeciwwskazaniaNie wskazane dla osób poniżej 16-go roku życia, kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób nadwrażliwych na którykolwiek składnik preparatu.  OpisDOMOWA APTECZKA GINKGO BILOBA – suplement diety uzupełniający normalną dietę w Ginkgo Biloba. Zaburzenia pamięci i problemy z koncentracją nie dotyczą tylko starszych osób, pierwsze objawy mogą wystąpić już znacznie wcześniej. Obniżenie sprawności intelektualnej może wynikać z zaburzeń krążenia mózgowego, a nieodpowiednia dieta, brak ruchu, palenie papierosów oraz choroby (np. nadciśnienie, cukrzyca) w znacznym stopniu przyczyniają się do tego typu zmian. W usprawnieniu przepływu krwi w naczyniach pomocny okazuje się wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba). Odpowiednie ukrwienie mózgu poprawia metabolizm komórek nerwowych, ponieważ otrzymują one większe ilości tlenu i glukozy. Ginkgo Biloba wspiera układ krążenia mózgowego i obwodowego w kończynach dolnych oraz działa pomocniczow ochronie przed niedotlenieniem komórek. W konsekwencji poprawia zdolność uczenia się i zapamiętywania. Preparat polecany jest wspomagająco dla osób ze słabym krążeniem, utrudnioną koncentracją umysłową, słabą pamięcią, szumem w uszach, osłabionym słuchem lub wzrokiem.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w kwestii produktu Domowa apteczka ginkgo, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz