Doppelherz aktiv dla

Doppelherz aktiv dla - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Sprawdźmy jak niedostatecznie wiemy na temat Doppelherz aktiv dla. Napiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to popularny środek, który niejdenemu powinien pomóc.

Doppelherz aktiv dla własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Doppelherz aktiv dla – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Doppelherz aktiv dla informacje

Postać: Opakowanie – 30 kaps.Skład: Wyciąg z korzenia maki, wyciąg z ziela Gotu cola, wyciąg z korzenia żeń-szenia koreańskiego, kofeina, tlenek cynku, witamina E, selenian sodu oraz substancje dodatkowe: olej sojowy rafinowany, żelatyna, olej sojowy uwodniony, glicerol i sorbitol (subst. utrzymujące wilgotność), wosk pszczeli, lecytyna sojowa, tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki).Skład (1 kapsułka):Wyciąg z korzenia maki 250 mgWyciąg z ziela Gotu cola 25 mgWyciąg z korzenia żeń-szenia 25 mgKofeina 25 mgCynk 7,5 mgSelen 25 µgWitamina E 5 mgDziałanieMaka nazywana żenszeniem peruwiańskim, była stosowana przez wojowników inkaskich przed walką w celu zwiększenia waleczności i wydolności organizmu. W badaniach klinicznych wykazano jej skuteczność w zwiększaniu libido oraz ułatwianiu erekcji. jej działanie polega na wpływie na metabolizm tlenku azotu uznawanego za główny czynnik wyzwalający erekcję. Maka dodaje witalności, a jednocześnie redukuje stres, który jest jednym z częstszych czynników wpływających niekorzystnie na sprawność seksualną u mężczyzn.Standaryzowany wyciąg z korzenia żeńszenia koreańskiego i kofeina wpływają energizująco i wzmacniająco. Standaryzowany wyciąg z Gotu cola poprawia krążenie obwodowe, w tym ukrwienie narządów płciowych.Cynk, selen, witamina E wspomagają korzystne działanie preparatu na układ krążenia i męski układ rozrodczy.Wskazania: Korzystnie wpływa na mechanizmy fizjologiczne umożliwiające erekcję oraz zwiększające popęd płciowy (libido).Dawkowanie: Stosować 1 kapsułkę dziennie, najlepiej kilka godzin przed zbliżeniem, popijając odpowiednią ilością płynu. Po 2 miesiącach stosowania zrobić 2 tygodniową przerwę.  
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej w temacie produktu Doppelherz aktiv dla, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz