Doppelherz aktiv magnez

Doppelherz aktiv magnez - wszystko co chciałbyś/chciałabyś wiedzieć. Zauważmy jak niewiele wiemy na temat Doppelherz aktiv magnez. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który wielu może poprawić zdrowie.

Doppelherz aktiv magnez opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Doppelherz aktiv magnez – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Doppelherz aktiv magnez działanie

  Skład1 tabletka zawiera:węglan wapnia, tlenek magnezu, gumę akacjową (emulgator), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca), mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (emulgator), dwutlenek krzemu (subst. przeciwzbrylająca), skrobię ryżową (wypełniacz), celulozę (wypełniacz), szelak (subst. do stosowania na powierzchnię) , monooleinian polioksyetylenosorbitolu (emulgator), hydroksypropylometylocelulozę (składnik otoczki), glicerol (śr. nawilżający), talk (subst. przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), tlenki i wodorotlenki żelaza (barwniki).Wart. energetyczna: 1,1 kcal/ 4,6 kJ; białko: 0,01 g, węglowodany: 0,08 g.Masa 1 tabletki: 1,56 g. Informacja dla cukrzyków: 1 tabletka odpowiada 0,008 jednostek chlebowych.  DawkowanieZażywać 1 tabletkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie stosować na czczo. Nie rozgryzać, nie ssać. Tabletkę można dzielić.  OpisMagnez i wapń:zwalczają skutki stresu i przewlekłego zmęczenia poprawiają koncentrację, zmniejszają nadpobudliwość wspomagają pracę serca i układu krążenia również polecane dla osób z osteoporozą i w okresie menopauzy Zapewnienie organizmowi odpowiedniej ilości magnezu i wapnia jest niezbędne dla prawidłowej pracy układu nerwowego, kostnego i mięśnia sercowego.Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte jest zalecany w stanach podwyższonego stresu, w okresie nauki i rekonwalescencji a także w profilaktyce chorób serca i osteoporozy.Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte zawiera wysokie dawki magnezu i wapnia: 1 tabletka dostarcza 58% dziennego zapotrzebowania na magnez i 44% zapotrzebowania na wapń, co w połączeniu z typową dietą, gwarantuje pełne pokrycie dziennego zapotrzebowania na te składniki.Magnez i wapń mają wpływ na:układ nerwowy układ krążenia i serce układ kostny układ hormonalny Magnez odgrywa ważną rolę w przenoszeniu bodźców nerwowych. Poprawia koncentrację i działa przeciwstresowo. Uczestniczy również w procesie skurczu mięśnia sercowego, reguluje rytm serca, przeciwdziała niedokrwieniu serca. Zwiększone zapotrzebowanie na magnez występuje w warunkach stresu, w okresie intensywnej pracy umysłowej i rekonwalescencji a także w przypadku używania alkoholu, kawy lub środków przeczyszczających. Jednocześnie dostarczanie odpowiednich ilości magnezu z pokarmem jest utrudnione, ponieważ podczas przygotowywania potraw i żywności następują istotne jego straty. U około 60% Polaków stwierdza się niedobory magnezu.Wapń odgrywa istotną rolę regulacyjną w organizmie, wpływa na procesy metaboliczne, szczególnie w odniesieniu do prawidłowej budowy układu kostnego. Wapń obniża również ciśnienie krwi i wpływa na kurczliwość mięśnia sercowego, Zwiększone zapotrzebowanie na wapń wstępuje w okresie przekwitania oraz u osób powyżej 60 roku życia.Preparat Doppelherz aktiv Magnez+Wapń Forte może być z powodzeniem stosowany również przez osoby cierpiące na reumatyzm i bóle mięśniowe, alergie oraz przy diecie cukrzycowej.Preparat zalecany jako suplement diety dla młodzieży i osób dorosłych.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Doppelherz aktiv magnez, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz