Doppelherz aktiv minerały

Doppelherz aktiv minerały o co zawsze warto zapytać. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Doppelherz aktiv minerały. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to produkt, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Doppelherz aktiv minerały informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Doppelherz aktiv minerały – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Doppelherz aktiv minerały informacje

Opakowanie:  30 kapsułekDziałanie:Kwas liponowy (kwas alfa-liponowy, ALA) w dawce 300mg dziennie stosowany jest dla wspomożenia metabolizmu węglowodanów u osób chorych na cukrzycę oraz w celu zapobiegania negatywnym skutkom stresu oksydacyjnego. Kwas liponowy uznawany jest za jeden z silniejszych przeciwutleniaczy. Jego działanie ochronne na system nerwowy i naczyniowy zostało udowodnione u osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów. Składniki mineralne: magnez, cynk, chrom i selen odgrywają rolę w prawidłowej gospodarce węglowodanowej organizmu, m. in. w syntezie i uwalnianiu insuliny. Chrom wzmacnia działanie insuliny oraz pozytywnie wpływa na metabolizm węglowodanów. Jest kluczowym składnikiem GTF (Glucose Tolerance Factor), czynnika zwiększającego tolerancję glukozy. Działanie GTF polega na zwiększeniu wrażliwości komórek na insulinę. Stwierdzono, że w przypadku cukrzycy często dochodzi do stresu oksydacyjnego, czyli nagromadzenia w komórkachwolnych rodników, które może prowadzić do uszkodzeń naczyń krwionośnychi nerwów. Chrom, magnez, cynk i selen są silnymi antyoksydantami, któreredukują stres oksydacyjny. Uzupełnienie diety w magnez pozwala zapobiegać niedoborom magnezu, często występującym u chorych na cukrzycę. Preparat zawiera 150mg magnezu w postaci organicznej (cytrynianu magnezu), co zwiększa jego przyswajanie przez organizm. Odpoweidnia dawka antyoksydantów oraz aktywnego kwasu liponowego pozwalaograniczyć szkodliwe skutki stresu oksydacyjnego towarzyszącego cukrzycy oraz pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi.Zastosowanie:Kwas liponowy, magnez, chrom, cynk, selen: pomagają w utrzymaniu prawidłowegopoziomu cukru we krwi, redukują stres oksydacyjny. Preparat specjalnie przeznaczony dla osób z nieprawidłową tolerancją glukozy, jako uzupełnienie diety cukrzycowej.Dawkowanie:Zażywać 1 kapsułkę dziennie po posiłku, popijając odpowiednią ilością płynu.Substancje czynne:Produkt złożony (300mg ALA-kwasu alfa-liponowego, chrom, magnez, selen, cynk). 
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Doppelherz aktiv minerały, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz