Dr conrad rajstopy

Dr conrad rajstopy kiedy i jak stosować. Zobaczmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Dr conrad rajstopy. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to popularny środek, który każdemu powinien pomóc.

Dr conrad rajstopy opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dr conrad rajstopy – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dr conrad rajstopy działanie

  OpisDr. Conrad rajstopy terapeutyczno-relaksujące ze zmiennym uciskiem (trójstopniowy ucisk w systemie D-S-M). System D-S-M to: minimalny ucisk powyżej kolana, maksymalny ucisk na wysokości kostki. Specjalnie zaprojektowane i polecane przez lekarzy ortopedów przy bólach i dolegliwościach, związanych z:Żylakami Ciążą Zmęczonymi nogami Opuchlizną Słabą cyrkulacją krwi, spowodowaną długim staniem lub siedzeniem. Rajstopy Dr. Conrad z systemem D-S-M posiadają następujące zalety:System D-S-M poprawia krążenie krwi, przeciwdziała męczeniu się nóg. System D-S-M zawiera Lycrę, która zapobiega marszczeniu się w obrębie kostki i kolana oraz zapewnia lepszy wygląd. System D-S-M jest trwalszy niż rajstopy normalne i mniej podatny na tworzenie się oczek. System D-S-M jest dostępny w następujących kolorach: szary, umbra, beżowy, czarny, opalony, brązowy. Producent: Kontart company, Lynn, USA.Gwarancja: 8 miesięcy przy prawidłowej konserwacji.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej na temat produktu Dr conrad rajstopy, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz