Dr conrad rajstopy

Dr conrad rajstopy - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Dr conrad rajstopy. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - w istocie to popularny środek, który każdemu powinien poprawić zdrowie.

Dr conrad rajstopy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Dr conrad rajstopy – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Dr conrad rajstopy informacje

  OpisDr. Conrad rajstopy terapeutyczno-relaksujące ze zmiennym uciskiem (trójstopniowy ucisk w systemie D-S-M). System D-S-M to: minimalny ucisk powyżej kolana, maksymalny ucisk na wysokości kostki. Specjalnie zaprojektowane i polecane przez lekarzy ortopedów przy bólach i dolegliwościach, związanych z:Żylakami Ciążą Zmęczonymi nogami Opuchlizną Słabą cyrkulacją krwi, spowodowaną długim staniem lub siedzeniem. Rajstopy Dr. Conrad z systemem D-S-M posiadają następujące zalety:System D-S-M poprawia krążenie krwi, przeciwdziała męczeniu się nóg. System D-S-M zawiera Lycrę, która zapobiega marszczeniu się w obrębie kostki i kolana oraz zapewnia lepszy wygląd. System D-S-M jest trwalszy niż rajstopy normalne i mniej podatny na tworzenie się oczek. System D-S-M jest dostępny w następujących kolorach: szary, umbra, beżowy, czarny, opalony, brązowy. Producent: Kontart company, Lynn, USA.Gwarancja: 8 miesięcy przy prawidłowej konserwacji.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w kwestii produktu Dr conrad rajstopy, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz