Durex arouser prezerwatywy

Durex arouser prezerwatywy - cechy i działanie. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Durex arouser prezerwatywy. Dopiszmy więc kilka słów na ten temat. I faktycznie - oczywiście to produkt, który człowiekowi musi poprawić zdrowie.

Durex arouser prezerwatywy działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex arouser prezerwatywy – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex arouser prezerwatywy działanie

Opis: Prezerwatywy na ostrą jazdę. Spośród innych wyróżniają się prążkami umieszczonymi w nowym miejscu, które powodują spotęgowanie doznań podczas uprawiania seksu. Przezroczyste, zakończone zbiorniczkiem. Ponadto, nasączone środkiem nawilżającym, są delikatne i zmysłowe. Prezerwatywy Durex Arouser prążki umiejscowione w nowym miejscu, dla spotęgowania doznań grubość ścianek standardowa – 70 mikronów przezroczysty naturalny lateks - zakończone zbiorniczkiem powlekane środkiem nawilżającym średnica: 53 mm bez środka plemnikobójczego
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Durex arouser prezerwatywy, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz