Durex performa prezerwatywy

Durex performa prezerwatywy - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak niewiele przeczytaliśmy na temat Durex performa prezerwatywy. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to popularny środek, który człeku może naprawić zdrowie.

Durex performa prezerwatywy informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex performa prezerwatywy – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex performa prezerwatywy własności

Postać: Opakowanie – 3 sztuki.Opis: Prezerwatywy PERFORMA przedłużają stosunek. Zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku. Jednocześnie Durex Performa to specjalne prezerwatywy "easy-on", łatwiejsze do nałożenia, wygodniejsze w użytkowaniu. Wykonane z hipoalergicznej, naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem, nasączone od wewnątrz środkiem zawierające 5-procentową benzokainę. Prezerwatywy Durex Performa: anatomiczny kształt ścianek "easy-on" długość: 205 mm, średnica: 54 mm przezroczysta zakończona zbiorniczkiem wykonana z naturalnej gumy lateksowej środek nawilżający z 5-procentową benzokainą
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Durex performa prezerwatywy, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz