Durex performa

Durex performa - prawie wszystko na ten temat. Sprawdźmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Durex performa. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - oczywiście to znany środek, który człeku może naprawić zdrowie.

Durex performa własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex performa – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex performa własności

  OpisPrezerwatywy Performa przedłużają stosunek! Zawierają benzokainę, specjalny płyn umieszczony w końcowej części prezerwatywy, który pozwala na opóźnienie wytrysku. Jednocześnie Durex Performa to specjalne prezerwatywy „easy-on”, łatwiejsze do nałożenia, wygodniejsze w użytkowaniu. Wykonane z hipoalergicznej, naturalnej gumy lateksowej, zakończone zbiorniczkiem, nasączone od wewnątrz środkiem zawierające 5-procentową benzokainę.Durex Performa: anatomiczny kształt ścianek, „easy-on”, długość: 205 mm, średnica: 54 mm, przezroczysta, zakończona zbiorniczkiem, wykonana z naturalnej gumy lateksowej, środek nawilżający z 5-procentową benzokainą.  
Wszystko to napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Durex performa, który naprawdę może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz