Durex play żel

Durex play żel - prawie wszystko na ten temat. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Durex play żel. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to popularny środek, który człeku może pomóc.

Durex play żel własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex play żel – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex play żel własności

Postać: Opakowanie – 50 ml.Opis: Nadmierna suchość pochwy jest dosyć częstym zjawiskiem. W Polsce cotrzecia kobieta cierpi na tę przypadłość. Przyczyny mogą być różne,prawidłowe wydzielanie śluzu działającego na zasadzie naturalnegonawilżacza mogą zakłócić takie czynniki, jak:- stres- wytężona praca- zbyt intensywny tryb życia- okresowa niedyspozycja wynikająca np. z karmienia piersią.Przykre uczucia związane z suchością pochwy można jednak w dosyćprosty sposób wyeliminować używając środka nawilżającego.Wszystkie domowe specyfiki powodują przede wszystkim uszkodzenieprezerwatyw.Doskonałym przykładem profesjonalnego lubrykantu (środkanawilżającego) może być żel intymny nawilżający marki Durex . Jest tożel łagodny, przezroczysty i bezzapachowy. Głównym jego składnikiemjest woda, co powoduje, że nie lepi się, nie pozostawia plam.Opracowany przez specjalistów. W 90% przypadków skutecznie eliminujeniedobory wydzielania śluzu i w znacznym stopniu chroni kobietę przedotarciami i podrażnieniami w trakcie kontaktu intymnego. Preparatszczególnie zalecany jest przy stosowaniu prezerwatywy, której używaniemoże wywołać u niektórych kobiet uczucie dyskomfortu.Żel intymny nawilżający aplikowany wspólnie przez oboje partnerówmoże również służyć jako nowy, podniecający element gry wstępnej!
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Durex play żel, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz