Durex pleasuremax

Durex pleasuremax - dane na temat właściwości i opis produktu. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd na temat Durex pleasuremax. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - w istocie to istotny środek, który niejdenemu musi naprawić zdrowie.

Durex pleasuremax własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex pleasuremax – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex pleasuremax własności

  OpisMaksymalna przyjemność. Prezerwatywy Pleasuremax posiadają prążki oraz wypustki w celu zmaksymalizowania satysfakcji z seksu. Połączenie prążków i wypustek z kształtem „easy-on”, ułatwiającym zakładanie, zapewnia głęboki, pełen wrażeń i udany seks.Durex Pleasuremax: połączenie prążków i wypustek, „easy-on”, powlekane środkiem nawilżający, szerokość: 56 mm, paczka: 12 szt., bez środka plemnikobójczego, naturalna guma lateksowa, zakończone zbiorniczkiem.  
To wszystko napisaliśmy, abyście mogli dowiedzieć się nieco więcej na temat produktu Durex pleasuremax, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz