Durex pleasuremax tingling

Durex pleasuremax tingling - opis produktu i jego właściwości. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Durex pleasuremax tingling. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który niejdenemu musi pomóc.

Durex pleasuremax tingling działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex pleasuremax tingling – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex pleasuremax tingling własności

  OpisDurex pleasuremax tingling 3 prążkowane prezerwatywy z wypustkami pokryte żelem uwalniającym dreszczyk emocji.Pleasuremax tingling:specjalnie rozmieszczone prążki i wypustki dające więcej doznań, lubryfikowana żelem miętowym – dostarczająca dodatkowych wrażeń obojgu partnerom, przeźroczysty lateks bez środka plemnikobójczego, grubość ścianek 70 mikronów, testowane dermatologicznie.  
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej w temacie produktu Durex pleasuremax tingling, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz