Durex pleasuremax warming

Durex pleasuremax warming . Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy na temat Durex pleasuremax warming. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - istotnie to produkt, który wielu musi naprawić zdrowie.

Durex pleasuremax warming własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Durex pleasuremax warming – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Durex pleasuremax warming działanie

  OpisPrezerwatywy Pleasuremax warming są pokryte rozgrzewającym lubrykantem, tak wewnątrz jak i na zewnątrz, posiadają powierzchnię prążkowaną z wypustkami, co w połączeniu z unikalnym kształtem easy-on, powoduje że doznania partnerów są maksymalnie spotęgowane.Pleasuremax warming: połączenie prążków i wypustek, „easy-on”, z dodatkiem żelu rozgrzewającego, szerokość: 56 mm, paczka: 3 szt., bez środka plemnikobójczego, naturalna guma lateksowa, zakończone zbiorniczkiem.  
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Durex pleasuremax warming, który rzeczywiście może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz