Ekogal

Ekogal - prawie wszystko na ten temat. Sprawdźmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Ekogal. Napiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który człowiekowi powinien pomóc.

Ekogal opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ekogal – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ekogal działanie

  Skład1 kapsułka zawiera:olej z rekina grenlandzkiego, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca)Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek)Alkoksyglicerole: 324 mg  Sposób użycia3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zawartość: 60/100/150 kapsułek po 466 mg/1 kapsułkę  Sposób przechowywaniaPrzechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.  WskazaniaPreparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z rekina grenlandzkiego (alkoksyglicerole), wpływające wspomagająco na działanie systemu immunologicznego i ogólne wzmocnienie organizmu. Uzupełnianie diety preparatem Ekogal jest wygodnym sposobem dostarczania organizmowi substancji zawartych w oleju z rekina grenlandzkiego, których spożywanie zalecane jest zwłaszcza w okresie przesilenia organizmu, zwiększonego stresu, wydłużonych godzin pracy oraz nadmiernego zmęczenia.  OpisBiałko zawarte w produkcie EKOGAL pochodzi z naturalnych surowców zwierzęcych.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Ekogal, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz