Elissa maść majerankowa

Elissa maść majerankowa - właściwości i działanie produktu. Zobaczmy jak mało przeczytaliśmy w temacie Elissa maść majerankowa. Dopiszmy więc parę słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to istotny środek, który niejdenemu musi pomóc.

Elissa maść majerankowa opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Elissa maść majerankowa – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Elissa maść majerankowa informacje

DziałanieELISSA maść majerankowa działa przeciwbakteryjne o słabym działaniu.Wskazania Pomocniczo w stanach zapalnych błony śluzowej nosa (katar).PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na składniki preparatu.Działania niepożądanenie stwierdzono.InterakcjeNie znane.Ciąża i karmienie piersiąPrzed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.PrzechowywaniePrzechowywać w zamkniętych opakowaniach, w temperaturze nie wyższej niż 25°C. Chronić od światła. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci WażneŚrodki ostrożności związane ze stosowaniem:Nie zaleca się wprowadzania preparatu do otworów nosowych, ponieważ podłoże maściowe hamuje pracę aparatu rzęskowego błony śluzowej. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia.Termin ważności: 12 miesięcy od daty produkcji.Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.Nie należy stosować po upływie terminu ważności. StosowanieMaść na skórę. Do stosowania zewnętrznego. Niewielką ilość maści rozsmarować wokół nozdrzy 2 – 4 razy dziennie. SkładSubstancja czynna: Majoranae herbae extractumSubstancje pomocnicze: Wazelina biała
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestiach produktu Elissa maść majerankowa, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz