Eludril płyn

Eludril płyn - strona z informacjami o produkcie. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Eludril płyn. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to istotny środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Eludril płyn działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Eludril płyn – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Eludril płyn własności

Postać: Płyn – 200 ml. Opis: ELUDRIL płyn do płukania jamy ustnej działa jako miejscowy analgetyk oraz wspomaga działanie chlorheksydyny. __________Sprawdź inne płyny do płukania jamy ustnej:___________ ELMEX PŁYN DO PŁUKANIA PRZECIW PRÓCHNICY – 400 ml ELMEX SENSITIVE PLUS PŁYN DO PŁUKANIA – 400 ml ___________________________________________________________________Sposób użycia: ELUDRIL stosujemy po rozcieńczeniu w stosunku 1 do 3 przez 7-14 dni. Płukanka posiada bardzo dobry, lekko miętowy smaki nie powoduje przebarwień szkliwa. Wskazania: – infekcje jamy ustnej, gardła, poprotezowe odczyny zapalne- zapalenie dziąseł i choroby przyzębia- przed i po zabiegach chirurgicznych w gabinecie stomatologicznym(usuwanie złogów nazębnych, ekstrakcja zębów, wszczepianie implantów, chirurgiczne leczenia chorób przyzębia).Zaleca się stosowanie płynu przez okres 2 tygodni. Przeciwskazania: W okresie ciąży i karmienia przed użyciem preparatu należy skonsultować się z lekarzem. Płyn przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 14 roku życia. Płyn nie powinien być stosowany przez ososby uczulone na chlorheksydynę lub chlorbutanol. Skład: 100ml roztworu zawiera dwuglokonian chlorheksydyny (roztwór 20%) 0,5ml, chlorobutanol 0,5g, etanol, gliceryna, docusat sodu, czerwień koszenilowa, naturalny miętowy środek smakowy, aromat miętowy, woda oczyszczona. Zawartość alkoholu: 42,8%v/v.
Wszystko to powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Eludril płyn, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz