Enfamil o lac mleko

Enfamil o lac mleko o co zawsze warto zapytać. Zauważmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Enfamil o lac mleko. Dopiszmy zatem kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który każdemu może naprawić zdrowie.

Enfamil o lac mleko własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Enfamil o lac mleko – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Enfamil o lac mleko informacje

  OpisENFAMIL O-LAC mleko dla niemowląt od urodzenia – wskazany w biegunkach i nietolerancji laktozy. Wspomaga szybki powrót do prawidłowej masy ciała po biegunce.Niska osmolarność (155 mOsm/l).Nie zawiera laktozy, kompletny żywieniowo.Zawiera 100% dekstro-maltozy, która jest łatwo i szybko przyswajana i trawiona.Ma atrakcyjny smak zbliżony do smaku klasycznej mieszanki mlekozastępczej.
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli zostać zaznajomieni trochę więcej na temat produktu Enfamil o lac mleko, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz