Enterol

Enterol - prawie wszystko na ten temat. Sprawdźmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Enterol. Napiszmy zatem parę słów na ten temat. I faktycznie - w rzeczy samej to produkt, który każdemu powinien pomóc.

Enterol informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Enterol – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Enterol własności

  SkładZawiera Saccharomyces boulardii (liofilizowane komórki) 250 mg.  Dawkowanie i sposób podawania1 do 2 kapsułek dziennie. Lek stosowany doustnie. Zawartość saszetki należy dodać do niewielkiej ilości wody lub osłodzonego napoju, zmieszać i wypić. Proszek z saszetki może być mieszany z pokarmami lub dodawany do butelki z pokarmem dziecka.  Specjalne ostrzeżeniaEnterol 250 zawiera żywe komórki. Z tego powodu nie należy mieszać go ze zbyt gorącymi (ponad 50°C) lub mrożonymi płynami i potrawami ani z alkoholem. Leczenie preparatem Enterol 250 jest dodatkiem do niezbędnego nawodnienia pacjenta. Ilość podawanych płynów oraz droga podawania (doustna lub dożylna) powinna być dostosowana do nasilenia biegunki, wieku i stanu ogólnego pacjenta.  Ciąża i laktacjaCiąża – Nie stwierdzono działania teratogennego w badaniach na zwierzętach. Nie ma klinicznych doniesień dotyczących fetotoksyczności i deformacji płodu, jednak nie pozwala to na wykluczenie wszelkiego ryzyka. Dlatego ze względów bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania leku w czasie ciąży. Laktacja – Z powodu braku badań klinicznych nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią.  InterakcjePreparatu Enterol 250 nie należy stosować łącznie z lekami przeciwgrzybicznymi stosowanymi doustnie lub dożylnie, ponieważ zawarty w preparacie Saccharomyces boulardii jest szczepem drożdży.  PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, pacjent z cewnikiem założonym do żyły centralnej.  Wskazania do stosowaniaENTEROL – podawanie w ostrych biegunkach bakteryjnych i wirusowych, przebiegających bez krwi w kale i bez znacznego odczynu ogólnego, jako dodatek do nawodnienia u dorosłych i dzieci. Zapobieganie biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków. Jako dodatek do leczenia antybiotykami w nawracających zakażeniach Clostridium difficile. Zapobieganie biegunkom występującym w żywieniu dojelitowym. Zapobieganie i leczenie biegunki podróżujących.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco więcej w temacie produktu Enterol, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i trzeba zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz