Envit

Envit - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd na temat Envit. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - tak to produkt, który wielu może poprawić zdrowie.

Envit informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Envit – działanie m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Envit opis

  Składkoenzym Q10-30mg,celuloza mikrokrystaliczna,fosforan monowapniowy – substancje wypełniajace,dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca,sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana- stabilizator,poliwinylopirolidon – substancja zagęszczająca,stearynian magnezu – substancja do stosowania na powierzchnię.  DawkowanieDorośli: 1 tabletka dziennie najlepiej bezpośrednio po posiłku przez okres co najmniej 2 miesięcy.  OpisKoenzym Q10 jest czynnikiem potrzebnym do życia każdej komórki w organizmie człowieka. Największe ilości tego składnika znajdują się w komórkach zużywających dużo energii, przede wszystkim w mięśniu sercowym, w wątrobie i trzustce.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Envit, który faktycznie może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz