Erotic dla kobiet

Erotic dla kobiet - dane na temat właściwości i opis produktu. Zobaczmy jak mało wiemy w temacie Erotic dla kobiet. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który niejdenemu może pomóc.

Erotic dla kobiet własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Erotic dla kobiet – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Erotic dla kobiet informacje

Postać: Opakowanie – 20 sztuk.Opis: Specjalnie dobrana kompozycja ziół w tym preparacie (rozmarynu, mniszka lekarskiego, krwawnika pospolitego, pokrzywy, płucnicy islandzkiej, hibiskusa), stosowana od dawna w medycynie ludowej, powoduje przekrwienie narządów w obrębie miednicy, głównie narządów płciowych, dzięki czemu zwiększa pobudliwość seksualną wyzwalając uczucie podniecenia. Preparat zawiera również wyciągi ziołowe działające relaksująco i antystresowo. Kobiety znacznie trudniej radzą sobie ze stresem niż mężczyźni. Reakcja stresowa u nich jest długotrwała i odbija się niekorzystnie na życiu seksualnym, doprowadzającniejednokrotnie do oziębłości seksualnej. Regularne przyjmowanie preparatu pozwoli kobietom cieszyć się seksem nawet bez przysłowiowej "lampki wina” na rozluźnienie.Skład kapsułki: 220 mg granulowanego ekstraktu ziołowego:Satureja hortensis-herba; Rosmarinus ofticinalis folium;Taraxacum officinale-radix cum herba; Achillea millefolium-herba;Urtica dionica-herba; Linum usitassimum semen lini; Centuria Islandia-Lichen islandicus; Hibiskus sabdarit ta-flos hibisci;Fragaria yesca-folium fragrariare.
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w temacie produktu Erotic dla kobiet, który w rzeczywistości może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz