Euphorbium compositum sn

Euphorbium compositum sn -informacje na temat produktu. Zauważmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Euphorbium compositum sn. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - tak to popularny środek, który człeku musi poprawić zdrowie.

Euphorbium compositum sn opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Euphorbium compositum sn – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Euphorbium compositum sn działanie

  SkładHomeopatyczny produkt złożony Krople doustne.  DawkowanieZwykle 10 kropli 3 razy dziennie. W ostrych dolegliwościach początkowo 10 kropli co 15 minut, zmniejszając następnie dawkę do 10 kropli 6 razy dziennie.  WskazaniaPrzewlekłe zapalenie zatok (szczękowych, czołowych, zatoki klinowej i komórek sitowych), nieżyt trąbki słuchowej, wodniak ucha środkowego.  OpisEuphorbium compositum SN można stosować w zapaleniu zatok o różnej etiologii (wirusowej, bakteryjnej, alergicznej). Lek upłynnia wydzielinę i ułatwia jej odpływ z zatok. Może być także stosowany równolegle z antybiotykoterapią, gdyż usprawnia odpływ wydzieliny i poprawia komfort oddychania, czego nie zapewnia antybiotyk stosowany samodzielnie. Jest bezpieczny w terapii dzieci i dorosłych.
To wszystko przytoczylismy, abyście mogli dowiedzieć się nieco bardziej w kwestiach produktu Euphorbium compositum sn, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz