Falumax

Falumax - właściwości i działanie produktu. Zauważmy jak niewiele wiemy w temacie Falumax. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - naprawdę to znany środek, który każdemu powinien poprawić zdrowie.

Falumax informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Falumax – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Falumax własności

Składwyciąg z korzenia Żeń-szenia (Root of Panax Ginseng) – 85 mgwyciąg z owoców Morwy (Mulberry Morus Alba L.) – 35 mgwyciąg z owoców Nieszpułki zwyczajnej (Medlar Mespilus germanika L.) – 25 mgwyciąg z korzenia Pochrzynu (Root of Yam Discorea Opposita L.) – 35 mgwyciąg z korzenia Rodioli (Root of Rhodiola) – 25 mgDawkowanieNależy spożywać doustnie dwie kapsułki, dwa razy dziennie przez okres przynajmniej 5 dni. W stanach wyjątkowego osłabienia można zażyć trzy kapsułki na raz, dwa razy dziennie. W stanach przewlekłych zaleca się zażywanie dwóch kapsułek raz dziennie od jednego do trzech miesięcy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.   WskazaniaFALUMAX najlepiej używać w okresach:przemęczenia,impotencji i zaburzeń erekcji (ED erection dysfunction),spadku odporności organizmu.   OpisFALUMAX to naturalny preparat przeznaczony dla osób dorosłych, uzupełnia dietę o składniki wspomagające sprawność seksualną. 
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestiach produktu Falumax, który faktycznie może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz