Falvit mama

Falvit mama - dane na temat właściwości i opis produktu. Sprawdźmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Falvit mama. Napiszmy więc parę słów na ten temat. I tak jest - tak to popularny środek, który każdemu powinien pomóc.

Falvit mama własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Falvit mama – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Falvit mama działanie

  Skład1 tabletka powlekana zawiera:800 mcg witaminy A, 1,4 mg witaminy B1, 1,6 mg witaminy B2, 2 mg witaminy B6, 1 µg witaminy B12, 18 mg witamina PP (niacyna), 6 mg kwasu pantotenowego, 200 µg folacyna (kwas foliowy), 60 mg witaminy C, 5 mcg witaminy D3, 10 mg witaminy E, 400,0 μg Beta-karoten,240 mg wapnia (w postaci węglanu), 14 mg żelaza (Fe II w postaci fumaranu), 30 mg magnezu (w postaci tlenku), 15 mg cynku (w postaci tlenku), 1,5 mg manganu (w postaci siarczanu), 1,5 mg miedzi (w postaci tlenku), 1,7 mg potas,150 µg jodu (w postaci jodku potasu),65 mcg selen.   Dawkowanie 1 tabletka powlekana dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.  PrzeznaczenieDo stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne szczególnie u kobiet w ciąży i karmiących piersią.  DziałanieFalvit mama to suplement diety stworzony starannie pod kątem potrzeb przyszłych mam i kobiet karmiących. Zawiera niezbędne kobiecie w tym okresie zestawy witamin i składników mineralnych. Falvit mama to marka zaangażowana społecznie – jest organizatorem ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Odmienny stan – odmienne traktowanie”.
To wszystko napisaliśmy, żebyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco więcej na temat produktu Falvit mama, który rzeczywiście może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz