Fantomalt

Fantomalt fakty na temat tego produktu. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd na temat Fantomalt. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I tak jest - rzeczywiście to znany środek, który człeku powinien poprawić zdrowie.

Fantomalt własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Fantomalt – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Fantomalt opis

OpisFANTOMALT dieta cząstkowa w proszku będąca dodatkowym źródłem energii.Mieszanina maltodekstryn, maltozy i glukozy.Nie zawiera sacharozy, fruktozy i galaktozy.Wolna od laktozy.Bezglutenowa.Niska osmolarność w porównaniu z jedno- i dwucukrami.Łatwo rozpuszczalna.Można dodawać do potraw i napojów, nie zmienia smaku i zapachu. WskazaniaDodatkowe źródło energii, gdy ograniczone jest stosowanie białek lub tłuszczów, w chorobach takich jak: zaburzenia trawienia i wchłaniania białek lub tłuszczów, niewydolność nerek, niewydolność wątroby, zaburzenia trawienia i wchłaniania laktozy lub sacharozy.Może stanowić dodatkowe źródło energii w żywieniu niemowląt. PrzeciwwskazaniaNie stosować jako jedyne źródło pożywienia.Nie podawać dożylnie. Sposób użyciaDodatek do różnego rodzaju potraw i napojów – nie zmienia ich naturalnego smaku. Preparat może być gotowany razem z potrawą lub napojem.Ilość dodanego preparatu powinna być określona przez lekarza. SkładSkład na 100 mlWartość energetycznakJ / kcal1630/384Węglowodany, w tym:- glukoza- maltoza- polisacharydySkładniki mineralneggggmg961,54,5902Osmolarność (roztw. 10%)mOsmol/l55
To wszystko powiedzieliśmy, abyście mogli Państwo zostać zaznajomieni nieco bardziej w kwestiach produktu Fantomalt, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz