Femestra

Femestra . Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Femestra. Dopiszmy więc kilka zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który każdemu powinien pomóc.

Femestra informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Femestra – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Femestra informacje

Opakowanie: 30 tabletekNowoczesny kompleks fitoestrogenów z witaminami i minerałami: - redukuje uciążliwe dolegliwości okresu menopauzy - zapobiega oznakom starzenia się skóry (np. jej wiotczeniu, plamom starczym) - zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy - preparat naturalny, pochodzenia roślinnego - alternatywa dla kobiet, które nie mogą lub obawiają się stosować hormonalną terapię zastępczą (HTZ)Wskazania: Zaleca się dla kobiet w okresie okołomenopauzalnym. 
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Femestra, który faktycznie może stać się dla Państwa sensowny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz