Femiferal

Femiferal - jak, kiedy i po co używać. Zobaczmy jak niedostatecznie wiemy w temacie Femiferal. Napiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - rzeczywiście to istotny środek, który człowiekowi powinien pomóc.

Femiferal własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Femiferal – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Femiferal własności

Postać: Opakowanie – 30 kapsułek.Działanie: FemiFeral uzupełnia codzienną dietę w witaminy, minerały oraz laktoferrynę w stopniu niezbędnym dla organizmu.Wskazania: Przy niedoborach żelaza i kwasu foliowego w organizmie, Przy stanach zmęczenia, We wspomaganiu układu odpornościowego.Skład: Substancja czynna: laktoferryna – 100 mg,żelazo (Fe+2) (w postaci fumaranu żelaza) – 14 mg,kwas foliowy – 200 μg,witamina B12 – 1 μg,witamina B6 – 2 mg,witamina C – 60 mg.Sposób użycia: doustnie 1 kapsułka dziennie. Zalecasię przyjmowanie preparatu w trakcie posiłku lub do 30 minut po posiłkupopijając co najmniej pół szklanki wody; o dowolnej porze dnia.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestii produktu Femiferal, który faktycznie może stać się dla nas sensowny i warto zastanowić się nad zakupem.

Tags: , ,

Dodaj komentarz