Feminella hyalosoft globulki

Feminella hyalosoft globulki opis i własności. Zauważmy jak mało przeczytaliśmy na temat Feminella hyalosoft globulki. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który każdemu musi naprawić zdrowie.

Feminella hyalosoft globulki własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Feminella hyalosoft globulki – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Feminella hyalosoft globulki informacje

  Skład1 globulka dopochwowa (masa całkowita: 1,7g) zawiera: hialuronian sodu 5 mg; syntetyczną witaminę E 10 mg; wyciągi z następujących roślin: wąkrotki azjatyckiej 60 mg, malwy 60 mg, rumianku 60 mg; olejek z drzewa herbacianego 2 mg; koloidalny dwutlenek krzemu 20 mg; półsyntetyczne glicerydy 1483 mg.  StosowaniePo jednej globulce dopochwowej dziennie przez 10 dni lub zgodnie z zaleceniem lekarza.Leczenie suchości pochwy w okresie menopauzy:Leczenie podtrzymujące: 1 globulka dopochwowa dwa razy w tygodniu.Zakładanie globulkiGlobulki dopochwowe Feminella Hyalosoft przeznaczone są wyłącznie do stosowania dopochwowego.Wyjmowanie globulki z blistra: oderwać jedną globulkę z paska. Obiema dłońmi chwycić po jednej warstwie folii – pomiędzy kciuk a palec wskazujący – i powoli oddzielić je od siebie. Ostrożnie wyjąć globulkę z folii. Delikatnie wepchnąć globulkę palcem głęboko do pochwy. Najlepiej zakładać globulkę przed snem.  WażnePrzechowywać w temperaturze poniżej 25°C, chronić przed wilgocią i światłem, przechowując blister w kartoniku.Nie stosować jednocześnie z innymi globulkami dopochwowymi (np. dopochwowymi preparatami antykoncepcyjnymi) i prezerwatywami.Nie stosować w czasie menstruacji lub w przypadku nasilonego wydzielania pochwowego.W okresie ciąży produkt może być stosowany tylko zgodnie z zaleceniami lekarza.Długotrwałe stosowanie globulek może rzadko prowadzić do reakcji nadwrażliwości. W takich przypadkach należy przerwać leczenie i zasięgnąć porady lekarza.Nie należy stosować globulek po upływie daty ważności wydrukowanej na opakowaniu.Dokładnie umyć ręce przed założeniem globulki. Zakładać globulkę bezpośrednio po wyjęciu z blistra.Nie stosować w przypadku uszkodzenia blistra. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.  PrzeciwwskazaniaZnana lub podejrzewana nadwrażliwość lub uczulenie na którykolwiek ze składników.  WskazaniaGlobulki dopochwowe Feminella Hyalosoft nawilżają błonę śluzową pochwy w przypadkach suchości pochwy spowodowanej zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia, szczególnie w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji lub będącej następstwem chemio- i radioterapii.Dzięki swoim właściwościom nawilżającym globulki dopochwowe Feminella Hyalosoft łagodzą objawy atrofii pochwy, takie jak swędzenie, pieczenie, uczucie napięcia tkanek lub dyskomfort podczas współżycia płciowego.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę bardziej na temat produktu Feminella hyalosoft globulki, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz