Figurline

Figurline . Zobaczmy jak niedostatecznie dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Figurline. Dopiszmy zatem kilka słów na ten temat. I faktycznie - naprawdę to produkt, który każdemu powinien pomóc.

Figurline własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Figurline – opis m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Figurline działanie

  SkładPinnoThin™ 1000,0 mg.  Sposób użycia1 kapsułka 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem, popić dużą ilością płynu.  OpisFigurLine jest przeznaczony dla kobiet, które pragną kontrolować masę swojego ciała dzięki zmniejszeniu ilości konsumowanego pożywienia oraz ograniczeniu podjadania pomiędzy posiłkami. Pozwala on przejąć kontrolę nad apetytem. Dzięki FigurLine nie trzeba stosować kolejnej restrykcyjnej diety a odchudzanie może być prostsze i przyjemniejsze.FigurLine zawiera opatentowaną substancję PinnoThin™, czyli wyciąg z pinii koreańskiej bogaty w kwas pinolenowy (należący do nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6). Ten kwas tłuszczowy przyczynia się do zwiększenia wydzielania CCK i GLP1 (hormonów odpowiedzialnych za gospodarkę pokarmową – cholecystokinina i peptydy glukagonopodobne 1), dzięki czemu wywołuje uczucie sytości, pomaga zmniejszać apetyt i całkowitą ilość spożywanego posiłku. Według przeprowadzonych badań, uczucie sytości pojawia się po 30 minutach od zażycia i trwa 3-4 godziny.PinnoThin™ jest składnikiem wysokoocenianym na specjalistycznych targach międzynarodowych, gdzie został już kilkakrotnie nagrodzony. Otrzymał między innymi prestiżową nagrodę Health Ingredients Silver Award 2006, a także nagrodę – Slimming Ingredient Germany Award 2007.
Wszystko to przytoczylismy, abyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco więcej w kwestiach produktu Figurline, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i trzeba rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz