Floragyn globulek

Floragyn globulek - dane na temat właściwości i opis produktu. Sprawdźmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy w temacie Floragyn globulek. Dopiszmy więc parę zdań na ten temat. I tak jest - istotnie to znany środek, który niejdenemu może pomóc.

Floragyn globulek informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Floragyn globulek informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Floragyn globulek własności

  Skład Globulki zawierają: pałeczki kwasu mlekowego, kwas mlekowy, glicerydy, lecytyna, glicyna, trójglicerydy kwasów tłuszczowych, wyciąg z alg Laminaria ochroleuca, parben metylowy, witamina C, środek zapachowy.   Dawkowanie Najczęściej stosuje się jedną globulkę dziennie. Z blistra należy odciąć jedną globulkę, najlepiej nożyczkami, a następnie ją otworzyć rozchylając listki białej folii. Globulkę należy wprowadzić głęboko do pochwy.   Przechowywanie Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.   Uwaga Możliwy żółty kolor globulki jest związany z obecnością pałeczek kwasu mlekowego i nie wpływa na jakość produktu.   Wskazania 6 globulek dopochwowych zawierających pałeczki kwasu mlekowego, które kontrolują i utrzymują naturalną równowagę flory pochwy. Przywracają właściwe środowisko pH, wywierają działanie łagodzące i wspomagające reepitelizację. Oryginalna formuła globulek dopochwowych Floragyn jest szczególnie efektywna w przywracaniu i utrzymywaniu prawidłowej flory bakteryjnej błony śluzowej pochwy.   Działanie Floragyn globulki dopochwowe zawierają:pałeczki kwasu mlekowego stabilizowane w wyciągu roślinnym; 6 gatunków pałeczek kwasu mlekowego (L. delbrueckii subsp. bulgaricus, L. bifidus (B. bifidum), L. acidophilus, L. thermophilus (S. thermophilus), L. casei, L. Plantarum); aktywnie konkurują z bakteriami patogennymi, hamują ich rozwój oraz utrzymują prawidłowe pH pochwy (3,8 – 4,5),glicerydy z ziaren pszenicy mają aktywność wspomagającą reepitelizację błony śluzowej pochwy,witamina C w formie stabilizowanej chroni komórki nabłonka,kwas mlekowy przyczynia się wraz z witaminą C do utrzymania kwaśnego pH środowiska pochwy,ekstrakt z alg działa łagodząco i efektywnie przyczynia się do zmniejszenia uczucia pieczenia oraz wspomaga utrzymanie fizjologicznego statusu pałeczek kwasu mlekowego. 
Wszystko to przytoczylismy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco więcej w kwestiach produktu Floragyn globulek, który rzeczywiście może stać się dla Państwa sensowny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz