Forlax

Forlax -informacje na temat produktu. Zobaczmy jak niewiele przeczytaliśmy w temacie Forlax. Napiszmy więc kilka słów na ten temat. I tak jest - niewiarygodnie lecz to istotny środek, który człeku musi naprawić zdrowie.

Forlax własności

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Forlax – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Forlax informacje

DziałanieFORLAX preparat o działaniu przeczyszczającym.WskazaniaObjawowe leczenie zaparć u dorosłych. WażneForlax nie zawiera cukru, może być stosowany u pacjentów z cukrzycą lub będących na diecie bezgalaktozowej.DawkowanieDoustnie, 1-2 saszetki na dobę. Efekt działania występuje po 24-48 h po podaniu preparatu. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance wody. Skład1 saszetka (10,167 g) zawiera: 10 g makrogolu 4000.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni nieco bardziej w temacie produktu Forlax, który w rzeczywistości może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz