Gengigel żel

Gengigel żel kiedy i jak stosować. Zauważmy jak mało wiemy w temacie Gengigel żel. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I faktycznie - naprawdę to znany środek, który człeku musi poprawić zdrowie.

Gengigel żel działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Gengigel żel – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Gengigel żel opis

  StosowaniePo zastosowaniu właściwych warunków higieny jamy ustnej nanieść cienka warstwę żelu na leczona tkankę po jej delikatnym osuszeniu. Stosować 3 – 4 razy dziennie po posiłkach) przez okres 3 – 4 tygodni aż do ustąpienia niepożądanych zmian tkanek.  PrzechowywaniePrzechowywać w temperaturze do 25°C.  UwagaNie wyklucza się w szczególnych przypadkach indywidualnej reakcji uczuleniowej na składniki preparatu, należy wtedy skonsultować się ze specjalista.  WskazaniaPrzeznaczony dla wszystkich (dzieci, dorosłych, diabetyków, kobiety w ciąży).GENGIGEL może być używany w celu wspomagania gojenia się śluzówki w przypadkach stanów zapalnych, uszkodzeniach tkanki dziąsłowej takich jak zapalenie dziąseł, zapalenie ozębnej, afty, ekstrakcji zębów jak również po zabiegach operacyjnych. Może być stosowany bez ograniczeń u wszystkich pacjentów włącznie z dziećmi, kobietami w ciąży, osobami w starszym wieku i diabetykami.  DziałanieNaturalny – zawiera kwas hialuronowy,przyspiesza proces gojenia,hamuje krwawienie,działa przeciwzapalnie,zapobiega infekcjom ran,wyjątkowo skuteczny,po ekstrakcji zęba,po zabiegach chirurgicznych w jamie ustnej,podczas leczenia poimplantacyjnego (zabezpieczenie dziąseł, regeneracja kości i tkanek miękkich).  OpisGENGIGEL żel przyspieszający gojenie tkanek po zabiegach chirurgicznych, pomocny przy leczeniu aft, działający przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Może być stosowany jako część procesu leczenia zapalenia dziąseł, przyspieszający gojenie, zapobiegający nawrotom, a także zwalniający progresję choroby prowadzącej do zapalenia tkanek przyzębia. Gengigel może być stosowany u dzieci podczas wyrzynania się zębów mlecznych, kobiet w ciąży, diabetyków i pacjentów w podeszłym wieku. długotrwałe miejscowe działanie wspomagające i przyspieszające proces gojenia,przylega do błony śluzowej zgodnie ze swoimi właściwościami,zawiera xylitol jako substancję słodzącą,uzupełnia naturalną produkcje kwasu hialuronowego,0,8% kwas hialuronowy.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli dowiedzieć się trochę więcej na temat produktu Gengigel żel, który rzeczywiście może stać się dla Państwa użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz