Ginkofar forte

Ginkofar forte opis i własności. Zobaczmy jak niewiele dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Ginkofar forte. Dopiszmy zatem parę zdań na ten temat. I tak jest - istotnie to produkt, który każdemu powinien pomóc.

Ginkofar forte działanie

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ginkofar forte – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ginkofar forte opis

Postać: Tabletki – 60 sztuk.Skład leku:Jedna tabletka zawiera 80 mg wyciągu suchego z liści miłorzębujapońskiego, standaryzowanego na 24% ginkgoflawonoglikozydów, coodpowiada 19,2 mg ginkgo-flawonoglikozydów oraz następujące substancjepomocnicze: laktoza, poliwinylopirolidon,hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek tytanu,glikol polietyle-nowy, dwutlenek krzemu koloidalny, tlenek żelaza. Opis działania:Ginkofar® forte zwiększa tolerancję tkankową, zwłaszcza mózgu naniedotlenienie, hamuje powstawanie obrzęku mózgu i siatkówki orazprzyspiesza resorpcję tych obrzęków. Lek hamuje uwarunkowaną wiekoworedukcję receptorów cholinergicznych i adrenergicznych receptorów (2,poprawia zdolność uczenia się i zapamiętywania. Znosi skurcz naczyń,zmniejsza lepkość krwi i agregację krwinek, dzięki czemu następujezwiększenie mikrokrążenia tkankowego krwi.Ekstrakt miłorzębu japońskiego neutralizuje wolne rodniki i działaneuroprotekcyjnie.Kliniczne działanie preparatu Ginkofar forte polega na:usprawnieniu przepływu mózgowego oraz obwodowego w kończynach dolnych,ochronie komórek przed niedotlenieniem,hamowaniu agregacji płytek krwi i zwiększeniu płynności krwi. Wskazania do stosowania:Ginkofar® forte stosuje się w zaburzeniach:krążenia mózgowego z następującymi objawami: utrudniona koncentracjamyślowa, zaburzenia pamięci, zawroty i bóle głowy, szum w uszach,krążenia obwodowego, któremu towarzyszą zaburzenia w ukrwieniu kończyndolnych – uczucie zimna i bólu w stopach, osłabienie słuchu i wzroku.Preparat Ginkofar® forte stosuje się pomocniczo w miażdżycy naczyń. Dawkowanie i sposób stosowania:Ginkofar( forte podaje się doustnie. Preparat należy przyjmować po posiłku, popijając tabletkę płynem.W zaburzeniach krążenia mózgowego lek stosuje się 2 do 3 razy na dobę po 1 tabletce.W zaburzeniach krążenia obwodowego lek stosuje się 2 razy na dobę po 1 tabletce.Zasadnicza terapia powinna trwać 8 do12 tygodni. Po niej wskazane jest przyjmowanie leku 1 do 2 razy na dobę po 1 tabletce.
To wszystko przytoczylismy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się trochę więcej w kwestii produktu Ginkofar forte, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz