Ginseng żeńszeń

Ginseng żeńszeń - prawie wszystko na ten temat. Zauważmy jak mało dowiedzieliśmy się dotąd w temacie Ginseng żeńszeń. Napiszmy więc parę zdań na ten temat. I faktycznie - niewiarygodnie lecz to popularny środek, który człeku musi poprawić zdrowie.

Ginseng żeńszeń opis

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Ginseng żeńszeń – własności m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Ginseng żeńszeń opis

  Skład1 fiolka (10 ml) zawiera: Ginseng Panax – sproszkowany korzeń żeńszenia 500 mg, Miód 2500 mg, Woda oczyszczona do 10ml  DawkowanieZaleca się przyjmowanie jednej fiolki, raz dziennie, najlepiej przed śniadaniem.  PrzechowywaniePo otwarciu przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.  UwagaSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania u osób z nadciśnieniem tętniczym, uczulonych na którykolwiek ze składników, kobiet będących w ciąży, karmiących oraz u dzieci poniżej 6 roku życia.Mogące powstać lekkie zmętnienie oraz nieznaczny osad są naturalnym zjawiskiem w produktach roślinnych.  WskazaniaGinseng 500 Żeńszeń & Miód zalecany jest przede wszystkim osobom narażonym na wzmożony wysiłek fizyczny, intelektualny oraz w okresie rekonwalescencji.  DziałanieGINSENG 500 ŻEŃSZEŃ & MIÓD – korzeń Żeńszenia zwany „korzeniem życia” wywiera dobroczynny wpływ na ogólny stan organizmu, wspomagając w szczególności sprawność intelektualną, koncentrację i witalność. Dzięki substancjom czynnym zwanym saponinami lub ginsenozydami przyczynia się do wzrostu odporności na stres, pomaga w problemach z osłabieniem organizmu i brakiem apetytu. Ponadto miód jest produktem łatwo przyswajalnym, posiadającym właściwości odżywcze i przeciwbakteryjne. Stosowany jest głównie w zaburzeniach czynności układu nerwowego, trawiennego oraz w stanach ogólnego wycieńczenia organizmu.
Wszystko to napisaliśmy, żebyście mogli zostać zaznajomieni trochę bardziej w kwestii produktu Ginseng żeńszeń, który naprawdę może stać się dla Państwa użyteczny i trzeba rozważyć kwestię nabycia go.

Tags: , ,

Dodaj komentarz