Gliceryna

Gliceryna opis i własności. Zauważmy jak niedostatecznie przeczytaliśmy na temat Gliceryna. Napiszmy więc kilka zdań na ten temat. I tak jest - w rzeczy samej to istotny środek, który wielu może pomóc.

Gliceryna informacje

UWAGA: Tutaj dowiesz się więcej o Gliceryna – informacje m.in o cenie, dostępności oraz poczytasz komentarze i opinie internautów. Wybierz i aktywuj odnośnik powyżej z nazwą produktu by przejść do tej strony.

Gliceryna działanie

Postać: Opakowanie – 30 g.Wskazania:Zaparcia, kamica nerkowa. Zmiękczająco w przypadku przesuszonej skóry twarzy i rąk.W większych dawkach GLICERYNA powoduje zwiększenie ruchów robaczkowych jelit, co wywiera działanie przeczyszczające.Ułatwia przesuwanie kamieni nerkowych przez drogi moczowe. Działa przeciwbakteryjnie, w roztworach stężonych powyżej 20% antyseptycznie.Zastosowanie:Do preparatów farmaceutycznych.
To wszystko powiedzieliśmy, żebyście mogli Państwo dowiedzieć się nieco bardziej w temacie produktu Gliceryna, który naprawdę może stać się dla nas użyteczny i warto rozważyć jego kupno.

Tags: , ,

Dodaj komentarz